HİZMETLERİMİZ

3D KIL TEKNİĞİ
KALICI MAKYAJ
PROTEZ TIRNAK

Amerika ve Almanya’nın en iyi marka ve ürünlerin kullanıldığı Queen’s Nail Studio kısa ve sıradan tırnaklardan sıkılan herkese sayısız renk ve desen seçenekleri ile mutluluğu sizlerle garanti vermektedir. Üç hafta kullanım ömrü tırnak alttan uzayınca yenilemeye gerek olmadan çok basit ve kısa bir dolgu uygulaması ile ilk günkü haline getirilmektedir. 13 yıllık uzman kadrosu ile protes tırnak uygulamalarındaki son trendlerin (çeşitli renk ve modellerde dizayn) uygulamaları için Queen’s Nail Studio’ya davetlisiniz.

MANİKÜR – PEDİKÜR

Ayak ve el sağlığı konusunda sektörde uzman ve lider Alman markasının kullanıldığı ürünler ve uygulamalar ile el ve ayaklarınızı şımartacak ve anti-age ürünler ile yapılacak olan bu size özel buhar maskeli bakımda; ballı relax peeling maskesi ile elleriniz ve ayaklarınız ölü deriden arınacak, orkide özlü el maskesi ile ellerinizin canlandığını ve hücrelerinizin yenilendiğine tanık olacaksınız.

MEDİKAL EL – AYAK BAKIMI

Tedavi süreci uzun ve yorucu olan tırnak mantarı ve batık tırnak tedavisinde çığır açan yeni tedavi yöntemi ile hızlı ve kesin çözüme kısa sürede ulaşacaksınız.

Batık Tırnak
Boşalan tırnak altı deriniz hijyenik ortamda bu mucizevi yöntem ile yenilenecek ve tırnak ile bütünleşecektir. Batık tırnak tedavisinde uygulanacak olan özel elyaf bant teknolojisi ile tırnağınız canlı ve sağlıklı olarak onarılacaktır. Uygulamalar, konusunda uzman kişiler tarafından, ince teflon törpü ve son teknoloji freeze makinaları ile yapılmaktadır. Ayrıca bu teknik ile kayıp tırnak tedavilerinde hoşnut olmayan görüntüler ilk günde giderilmekte ve sağlıklı görünüm tedavi süresi boyunca devam etmektedir.

Nasır Tedavisi
Keserek alınan nasırlar bir süre sonra beynin ''tekrar onar'' komutu ile beraber, deriyi yenilemeye ve onarmaya çalışarak tekrarlar. Bu tedavi şekli ile kesilerek alınan nasırların tekrar, daha da kalınlaşarak oluşmaktadır. Biz ise uzman kadro ve hijyenik ortamda yapılan soğuk sprey yöntemi ile, kalınlaşan tabakayı törpüleyerek, freze makinası yardımıyla temizleyip, deriyi yumuşatmaktayız. Nasırlı alana kullanılan özel ürünler ile tekrar nasır oluşumu bu yöntemle kesin olarak engellenmektedir.

SİR AĞDA
İPEK KİRPİK

İpek Kirpik Nedir?

Yüz, bir insanın en çok ön planda olan, dikkat çeken bölgesidir. Bu bölgede ifademizi netleştirmeye, şekillendirmeye en çok katkısı olan gözler ve kirpiklerdir. Hacimli, uzun, dolgun kirpikler yüzdeki bu anlam ve ifadeyi daha da etkili hale getirir, derinleştirir ve karakteristik hale getirir. Ne yazık ki hepimiz doğuştan uzun ve dolgun kirpiklere sahip olacak kadar şanslı değiliz. Bu etkiyi yaratmak için kullandığımız çeşitli yöntemler arasında en çok tercih edileni ipek kirpik yöntemidir. İpek kirpik; adından da anlaşılacağı üzere ipekten yapılmış olup gerçek kirpik formuna birebir uyarlanmış, doğal kirpiğin üzerine özel yapıştırıcısıyla tek tek yapıştırılarak uygulanır. Böylelikle istediğimiz uzunluk, şekil, hacim ve kıvrıma sahip kirpiklerimiz olmaktadır. Kirpiklerin yapıştırılmasında kullanılan yapıştırıcının medikal olması da güven vermektedir. İşlem istenilen yoğunluğa göre 45 dakika ile 1,5 saat arasında sürmektedir. Uzman kişiler tarafından doğru uygulama yapıldığında, kirpiklerin de büyüme süresi göz önüne alınarak, 30 ila 90 gün dayanmaktadır. Düzenli olarak bakımlarını yaptırdığınız sürece gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Queens Güzellik Merkezi olarak bizim önerimiz; 15 günde bir bakım yaptırmanızdır. İpek kirpik uygulamasının ömrünü uzatmak için ilk 24 saat suyla temas ettirmemek, yüzünüzü yıkarken kuvvetli şekilde gözleri ovuşturmamak, hafif bir şekilde su veya yağsız makyaj temizleme ürünleri kullanmak, yüz üstüne yatılmaması, uzmanımız tarafından size verilecek kirpik tarağıyla düzenli tarama yapmak önemlidir. Ayrıca hamam, sauna gibi ortamlar kullanım süresini azaltmaktadır.