HİZMETLERİMİZ

PROTEZ TIRNAK

Amerika ve Almanya’nın en iyi marka ve ürünlerin kullanıldığı Queen’s Nail Studio kısa ve sıradan tırnaklardan sıkılan herkese sayısız renk ve desen seçenekleri ile mutluluğu sizlerle garanti vermektedir. Üç hafta kullanım ömrü tırnak alttan uzayınca yenilemeye gerek olmadan çok basit ve kısa bir dolgu uygulaması ile ilk günkü haline getirilmektedir. 13 yıllık uzman kadrosu ile protes tırnak uygulamalarındaki son trendlerin (çeşitli renk ve modellerde dizayn) uygulamaları için Queen’s Nail Studio’ya davetlisiniz.

SPA MANİKÜR PEDİKÜR

Ayak ve el sağlığı konusunda sektörde uzman ve lider Alman markasının kullanıldığı ürünler ve uygulamalar ile el ve ayaklarınızı şımartacak ve anti-age ürünler ile yapılacak olan bu size özel buhar maskeli bakımda; ballı relax peeling maskesi ile elleriniz ve ayaklarınız ölü deriden arınacak, orkide özlü el maskesi ile ellerinizin canlandığını ve hücrelerinizin yenilendiğine tanık olacaksınız.

MEDIKAL EL AYAK BAKIMI

Tedavi süreci uzun ve yorucu olan tırnak mantarı ve batık tırnak tedavisinde çığır açan yeni tedavi yöntemi ile hızlı ve kesin çözüme kısa sürede ulaşacaksınız.
Batık Tırnak; Boşalan tırnak altı deriniz hijyenk ortamda bu mucizevi yöntem ile yenilenecek ve tırnak ile bütünleşecektir. Batık tırnak tedavisinde uygulanacak olan özel elyaf bant teknolojisi ile tırnağınız canlı ve sağlıklı olarak onarılacaktır. Uygulamalar konusunda uzman kişiler tarafından ince teflon törpü ve son teknoloji freeze makinaları ile yapılmaktadır. Ayrıca bu teknik ile kayıp tırnak tedavilerinde hoşnut olmayan görüntüler ilk günde giderilmekte ve sağlıklı görünüm tedavi süresi boyunca devam etmektedir.
Nasır Tedavisi; Keserek alınan nasırlar bir süre sonra beynin tekrar onar komutu ileberaber deriyi yenilemeye ve onarmaya çalışmaktadır. Bu tedavi şekli kesilerek alınan nasırların tekrar daha da kalınlaşarak oluşmasına neden olmaktadır. Uzman kadro ve hijyenik ortamda yapılan soğuk sprey yöntemi ile kalınlaşan tabaka törpülenerek freze makinası yardımı ile temizlenmekte ve deri yumuşatılmaktadır. Nasırlı alana kullanılan özel ürünler ile tekrar nasır oluşumu engellenmektedir.

KALICI OJE UYGULAMASI

Dünyaca ünlü markaların kullanıldığı, uzman kadro tarafından ince yapısı ile özel fırçalar yardımı ile iz bırakmadan yapılmaktadır. Oje gibi sürerek, uygulama süresi 4 dakikadır. 21 gün boyunca kullanacağınız kalıcı oje uygulamasında tırnaklarınızı soyulmadan ve renkleri matlaşmadan aynı parlaklıkta kullanabilirsiniz. Kuruması için bekleme süresi olmadığından çantanızı kullanabilecek, ayakkabılarınızı hemen giyebileceksiniz. 10 dakikalık bir işlemle 3 haftalık rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.

İPEK KİRPİK

Gözleriniz ve ifadenizi yansıtır. Kirpiklerimizin hacimli ve dolgun olması bakışlarımızı etkiler. Salonomuzda uzmanımız tarafından önerilen sıklık, uzunluk ve yüzünüze uygun renkteki kirpiklere ipek kirpik uygulaması ile ulaşabilirsiniz.